eyJwb3J0cmFpdCI6ImFrdHVhbGl0YSIsImFsbCI6ImFrdHVhbGl0YSJ9
Pondělí, 5 prosince, 2022

Porovnání parametrů LimeVPN x PandaVPN: Která VPN vyhrála?

Více článků

Kterou z těchto VPN vybrat: LimeVPN, nebo raději zvolit Panda VPN? Vlastnosti obou VPN jsme vzájemně porovnali, přičemž výsledek srovnání je 4,8/10 – 6,2/10.

Naměřená rychlost LimeVPN vs PandaVPN, která vítězí?

Jedním z nejdůležitějších parametrů VPN je rychlost, platí to i o LimeVPN a PandaVPN.

Rychlost stahování první jmenované byla v průměru 14 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 20 Mb/s. Lime VPN se ukázala být o 6 Mb/s pomalejší než Panda VPN.

Rychlost nahrávání udává upload, u LimeVPN dosáhl hodnoty 3 Mb/s. PandaVPN dosáhla hodnoty 17 Mb/s, je tedy o 14 Mb/s rychlejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 198 ms. PandaVPN skript naměřil průměrných 211 ms. U rychlosti odezvy je menší hodnota výhodnější, takže LimeVPN ve srovnání byla 13 ms horší.

Skóre recenze LimeVPN – Panda VPN je zatím 3 /10 – 3/10.

Umí LimeVPN obejít ochranu Netflixu?

Dostatečná rychlost downloadu je důležitá pro bezproblémové odblokování Netflixu, LimeVPN tuto významnou funkci umí. Obecně stačí spustit VPN a z nabídky vybrat zemi, PandaVPN Netflix odblokovat umí.

VPN můžete také použít i pro odblokování videí, která jsou v ČR nedostupná, přičemž, Panda VPN takovou funkci nemá. Porovnávaná VPN funkci odblokování YouTube videí má.

Kvalitní VPN mají zahrnutu ochranu před únikem DNS, zvládají multi-hop připojení a whitelist. Pro příklad LimeVPN má ochranu před únikem DNS a PandaVPN například má white list.

V porovnání funkcí VPN je výsledek 7 /10 vs. 6/10.

Překoná konkurenci Lime VPN v šíři nabídky zemí?

Šíře nabídky serverů může napovídat o rychlosti připojení, LimeVPN uvádí 17 serverů. V katalogu PandaVPN jsme našli celkem 3 000 serverů. První z VPN jich tak nabízí o 2983 méně .

Důležitá je také nabídka zemí se servery, u PandaVPN činí 80. Druhá z porovnávaných VPN má 10, tedy o 70 méně. V tomto srovnání tedy prohrává .

Doporučujeme sledovat také parametr počtu zařízení, kterých Lime VPN zvládá 20. PandaVPN povoluje připojit současně 3 zařízení. Kompletní přehled parametrů si přečtěte v článku srovnání VPN.

Které platformy podporuje Lime VPN a jaké podporuje PandaVPN?

Podporovaná zařízení jsou asi nejdůležitějším parametrem VPN, LimeVPN umí zařízení se systémem Android a zabezpečí operační systém iOS. PandaVPN operační systém iOS zvládá, zařízení s Androidem dokáže krýt.

Provoz VPN se řídí zákony země, kde má společnost sídlo, což platí také o sdílení informací o provozu se státními orgány. Lime VPN sídlí v Singapuru. Sídlo druhé srovnávané VPN je na Seychelách.

Aplikace Lime VPN není k dispozici v českém překladu, PandaVPN česky taky přeložena není.

V hodnocení platforem dosáhla Lime VPN známky 7/10, PandaVPN získává 8/10.

Cena v akci LimeVPN vs. Panda VPN

Panda VPN lze objednat za 61 Kč měsíčně, předplatit druhou z VPN si můžete od 271 Kč měsíčně. Známka obou VPN za poměr ceny a funkcí je 1/10 pro první, respektive 6 /10 pro druhou porovnávanou VPN.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články